Antika Ekspertiz

Antika Ekspertiz

Antika Ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak yapan firmamız piyasa değerinin üzerinde fiyat vererek elinizde bulunan antika eşya ve diğer antika eserlerinizi değerlendirmenize yardımcı oluyor.

Tozlu tava narasına attığınız bir tablo, rengi kararmış gümüş bir şamdan, bir köşede unutulmuş bir vazo, bodruma yakıştırdığınız bir koltuk bir şifon yer, kutusunda unuttuğunuz bir mücevher, büyük annenizin çeyiz sandığı gibi her evde bulunabilecek ata yadigari bu eşyalarınızı ya eskiciye verip, daha sonra müzayede salonlarında yüz bin dolarlarla alıcı bulduğunu görüp üzüleceksiniz veya 25 yıllık birikiminin ışığında yolunuzu aydınlatacak olan Kayra Antik’in ÜCRETSİZ ANTİKA EKSPERTİZ hizmetinden yararlanacaksınız.

Eşyalarınızı Kayra Antik’e götüreceksiniz veya resmini göndereceksiniz, uzman bir ekip tarafından titizlikle incelenecek olan eşyanız hakkında bilgiler size kısa sürede verilecek ama siz bir ücret ödemeyeceksiniz.

Yani Kayra Antik milyarlar değerinde olabilecek eşyalarınıza “ücretsiz antika ekspertiz hizmetleri” ile değer biçecek. İsterseniz sizi bilgilendirecek, yönlendirecek yine hiçbir ücret talep etmeyecek.

Arzu ederseniz, eşyalarınızı göz alıcı diğer eserlerle birlikte sergileyecek, en seçkin müzayedelerde değerinden alıcı bulması için yine yanınızda yer alacak.

Antika ve tablolarımızı nasıl değerlendirebiliriz?

Kayra Antik tarafından eşyalarınızın değeri ücretsiz olarak tespit edilmektedir. Eşyalarınızı Pazar hariç her gün 10.00-18.00 arası Kuloğlu Mah. Faikpaşa Cad. No: 33/A Çukurcuma-Beyoğlu  adresine getirebilirsiniz.

Değer tespiti yapılan eşyalarınızı isterseniz müzayedeye koyabilir , isterseniz satış bölümlerimizde bırakabilirsiniz.İsterseniz değerini öğrenip onları korumak için yeniden evinize götürebilirsiniz.
Elimde bulunan antika değerli mi ?

Bu soru ile sık karşılaşıyoruz. Antikanın değerli olabilmesi için geçmişin sanat özelliğini taşıması 100 yıla yakın bir eskilik, nadirlik ve eserin iyi durumda bulunması antikanın değerini arttıran özelliklerdir. Günümüzde daha yakın zamanlarda yapılmış, sanat özelliği taşıyan bazı objeler ve tablolar da antika kapsamına girmektedir. Yukarıdaki özellikleri taşıyan bir eşya “eser” sınıfına girmektedir.

Siz de Kayra Antik kalite ve güvencesinden yararlanmak istiyorsanız yetkili personelimizle iletişime geçiniz…

 antika ekspertiz

0 (212) 292 20 22 

0532 208 73 63 (Whatsapp)